Kategória: vásár
2017. September 16., Saturday 09:00
HEMO Musical, Delhusa Gjon, a Vagabanda és az Ivan and the Parazol
2016. December 18., Sunday 17:00
Szintikék Együttes és Janza Kata betegsége miatt: Vágó Zsuzsi
2016. December 16., Friday 17:00
Bakfark AMI és a Zabszalma Zenekar
2016. December 11., Sunday 17:00
Népdalköri találkozó, adventi gyertyagyújtás, tűzzsonglőrőrök és a Budapest Voices koncertje
2016. November 27., Sunday 14:00
2016. November 27., Sunday 14:00
2016. September 10., Saturday 09:00
R.Kárpáti Péter és vidám csapata közreműködésével, folyamatos DOTTÓ járattal!
2016. September 04., Sunday 09:00
2016. June 25., Saturday 17:00
2016. June 11., Saturday 09:00
2016. May 06., Friday 17:00
2016. April 30., Saturday 15:00
Találatok száma: 12 db