Kategória: koncert
2020. January 21., Tuesday 19:00
V. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2019. December 08., Sunday 19:00
V. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2019. December 08., Sunday 18:00
V. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2019. December 07., Saturday 19:00
V. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2019. December 07., Saturday 18:00
2019. November 15., Friday 19:00
Vendég: Kalapács József
2019. November 08., Friday 21:00
2019. November 04., Monday 19:00
2019. October 25., Friday 19:00
69. Bányásznapi program Oroszlányban
2019. August 31., Saturday 20:00
69. Bányásznapi program Oroszlányban
2019. August 30., Friday 19:30
II. Oroszlányi Nemzetközi Borfesztivál
2019. August 19., Monday 20:30
II. Oroszlányi Nemzetközi Borfesztivál
2019. August 19., Monday 18:30
II. Oroszlányi Nemzetközi Borfesztivál
2019. August 19., Monday 17:00
II. Oroszlányi Nemzetközi Borfesztivál
2019. August 18., Sunday 20:00
II. Oroszlányi Nemzetközi Borfesztivál
2019. August 18., Sunday 18:30
II. Oroszlányi Nemzetközi Borfesztivál
2019. August 18., Sunday 17:00
2019. July 06., Saturday 19:00
Zenés Nyári Találkozások
2019. June 15., Saturday 20:00
2019. May 16., Thursday 17:00
2019. May 01., Wednesday 06:30
2019. April 12., Friday 19:00
2019. April 06., Saturday 21:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 23., Sunday 20:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 23., Sunday 18:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 22., Saturday 20:30
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 21., Friday 18:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 16., Sunday 19:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 15., Saturday 20:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 15., Saturday 18:30
Találatok száma: 182 db