Helyszín: OKSZÍK - Földszinti aula
2018. January 20., Saturday 21:00
2017. November 18., Saturday 22:30
2017. September 30., Saturday 21:00
2017. May 20., Saturday 21:00
Fellép a Black Jack és a G.Block23 zenekar
2017. May 06., Saturday 21:00
Előzenekar - Terra Profonda
2017. April 22., Saturday 21:00
A zenéről DJ Marák gondoskodik
2017. March 10., Friday 21:00
Lemezbemutató koncert
2017. February 17., Friday 22:00
2017. January 28., Saturday 22:00
2016. December 15., Thursday 16:00
2016. December 09., Friday 20:00
2016. November 19., Saturday 21:00
2016. October 15., Saturday 21:00
Kiállítás a könyvtári állomány eddig nem látott könyvritkaságaiból
2016. October 03., Monday 17:00
Bryan Adams Tribute Zenekar
2016. September 17., Saturday 21:00
2016. September 17., Saturday 21:00
2016. August 19., Friday 21:00
Music By DJ MARÁK
2016. June 17., Friday 21:00
Bulifelelős: DJ MARÁK
2016. May 13., Friday 21:00
az Életreform Klub szervezésében
2016. May 08., Sunday 15:00
MŰSORVÁLTOZÁS!!!!
2016. April 15., Friday 21:00
2016. March 18., Friday 21:00
Nirvana tribute zenekar
2016. February 13., Saturday 21:00
Fellép Long Tall Sonny és a Wild Cow
2016. January 23., Saturday 21:00
Találatok száma: 24 db