Helyszín: OKSZÍK - Kiállítóterem
2019. November 06., Wednesday 09:30
2019. October 05., Saturday 20:00
69. Bányásznapi program Oroszlányban
2019. August 30., Friday 18:30
2019. May 31., Friday 14:00
2019. May 17., Friday 17:00
„Képbe öntött szavak”
2019. April 29., Monday 16:00
Az „Így írnak Ők...” sorozat keretein belül
2019. March 01., Friday 17:00
Vendég: Cakó Ferenc
2019. January 25., Friday 17:00
2019. January 22., Tuesday 17:00
2018. November 24., Saturday 15:30
2018. November 23., Friday 17:00
2018. November 16., Friday 17:00
2018. October 01., Monday 16:00
2018. September 30., Sunday 17:00
2018. September 15., Saturday 17:00
Kiállítás megnyitó - „Ecsettel a békéért”
2018. May 25., Friday 17:00
2018. May 18., Friday 18:00
2018. May 11., Friday 14:00
Az 1848/1849-es forradalom és szabadságharc ünnepe
2018. March 15., Thursday 17:30
Beszélgetés Zámbó Kornéllal
2018. March 02., Friday 17:00
Vendégségben Zámbóéknál
2018. February 23., Friday 17:00
A rendezvény betegség miatt elmarad!
2018. February 09., Friday 17:00
2018. January 26., Friday 17:00
2017. December 05., Tuesday 17:00
2017. November 17., Friday 17:00
Benedek Elek EGYMI 50. születésnapja alkalmából
2017. November 07., Tuesday 09:00
Farkas Gábor - Bárdos József
2017. October 20., Friday 17:00
2017. October 03., Tuesday 17:00
2017. October 01., Sunday 16:30
Feliratos hímzett konyhai felvédő gyűjtemény
2017. September 15., Friday 16:30
Találatok száma: 55 db