Július 21-én, szombaton folytatódott az idei év Zenés nyári találkozások elnevezésű programsorozata. A szombat este fellépő zenekara a The Biebers volt.
A csapat 2012-ben alakult budapesti modern pop-rock zenekar,
melynek két vezéralakja a Megasztárból ismert Puskás Peti és testvére, Puskás
Ádám Dániel. Az együttes második helyen végzett a 2015-ös Nagy-Szín-Padon és
olyan előadók előtt zenéltek, mint Robbie Williams és az Imagine Dragons.
A kegyes időjárásnak is köszönhetően a jelenleg 6 főből álló csapat remek hangulatot varázsolt a szabadtéri színpad előtti térre, ahol több százan buliztak a közel másfél órás koncerten.
A következő koncert augusztus 4-én lesz, amikor a Miskolci Illés Emlékzenekar lép fel. Szeretettel várnak minden érdeklődőt a szervezők.




