Információs vonal: 34/300-336
Eseménynaptár
Keresés
Vissza
2020. év eseményei
ajándék előadás bérleteseinknek
2020. December 13., Sunday 19:00
VI. Oroszlányi Adventi Kulturális programsorozat megnyitója
2020. November 29., Sunday 16:00
XXX. Adventi Népdalköri Találkozó
2020. November 29., Sunday 15:00
2020. November 27., Friday 16:30
zenés táncjáték
2020. November 21., Saturday 16:00
2020. November 20., Friday 16:30
Szuperhősök különleges világa!
2020. November 19., Thursday 16:30
2020. November 13., Friday 16:30
2020. November 11., Wednesday 14:30
2020. November 06., Friday 20:00
2020. November 06., Friday 16:30
2020. November 05., Thursday 19:00
2020. October 30., Friday 16:30
2020. October 30., Friday 16:00
2020. October 14., Wednesday 14:00
2020. October 12., Monday 16:00
2020. October 10., Saturday 20:00
2020. October 10., Saturday 17:00
2020. October 09., Friday 17:00
Vendégünk: Wéber Anikó írónő
2020. October 09., Friday 14:00
2020. October 07., Wednesday 14:00
2020. October 06., Tuesday 17:00
2020. October 05., Monday 17:00
Találatok száma: 127 db
Vissza

Címünk

2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 1.

Elérhetőségeink

  • KFMKK központi száma, információ: +36 (34) 300-336
  • Felnőtt könyvtár: +36 (20) 553-3094

Legnépszerűbb cikkek