Információs vonal: 34/300-336
Eseménynaptár
Keresés
Vissza
2020. év eseményei
2020. November 05., Thursday 19:00
KALANDRA FEL!
2020. August 10., Monday 08:00
2020. July 27., Monday 08:00
25 éves a Rákóczi Szövetség Oroszlányi Szervezete
2020. July 24., Friday 17:00
2020. July 18., Saturday 21:00
Pink Floyd Tribute - progresszív rock
2020. July 18., Saturday 19:00
2020. July 13., Monday 08:00
2020. July 11., Saturday 19:00
2020. July 11., Saturday 09:00
2020. June 29., Monday 09:00
2020. June 26., Friday 08:00
2020. June 20., Saturday 15:00
2020. June 04., Thursday 16:00
2020. April 04., Saturday 09:00
2020. March 31., Tuesday 19:00
2020. March 30., Monday 18:00
Monarchia Szimfonikus Zenekar
2020. March 30., Monday 17:00
Tha Shudras koncert
2020. March 27., Friday 19:30
2020. March 27., Friday 16:30
2020. March 25., Wednesday 13:00
Demjén Musical
2020. March 22., Sunday 19:00
mesebalett premier
2020. March 21., Saturday 18:00
2020. March 20., Friday 16:30
2020. March 18., Wednesday 13:00
Az 1848/1849-es forradalom és szabadságharc ünnepe
2020. March 15., Sunday 16:00
Találatok száma: 78 db
Vissza

Címünk

2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 1.

Elérhetőségeink

  • KFMKK központi száma, információ: +36 (34) 300-336
  • Felnőtt könyvtár: +36 (20) 553-3094

Legnépszerűbb cikkek