Információs vonal: 34/300-336
Eseménynaptár
Keresés
Vissza
2020. év eseményei
2020. November 05., Thursday 19:00
2020. October 10., Saturday 17:00
Dombóvári István önálló estje
2020. September 28., Monday 19:00
2020. September 28., Monday 09:00
2020. September 25., Friday 19:00
2020. September 25., Friday 16:30
2020. September 18., Friday 16:30
2020. September 16., Wednesday 14:00
2020. September 14., Monday 16:00
2020. September 11., Friday 19:00
az Olvasás világnapja alkalmából Csáky Pál - Pozsonyi beszélgetések könyvbemutató
2020. September 10., Thursday 17:00
70. Bányásznapi Program Oroszlányban
2020. September 06., Sunday 08:00
70. Bányásznapi Program Oroszlányban
2020. September 04., Friday 18:00
70. Bányásznapi Program Oroszlányban
2020. September 03., Thursday 16:00
70. Bányásznapi Program Oroszlányban
2020. September 03., Thursday 11:00
2020. August 21., Friday 19:00
2020. August 20., Thursday 09:00
KALANDRA FEL!
2020. August 14., Friday 08:00
2020. August 08., Saturday 19:00
2020. July 31., Friday 08:00
25 éves a Rákóczi Szövetség Oroszlányi Szervezete
2020. July 24., Friday 17:00
2020. July 18., Saturday 21:00
Pink Floyd Tribute - progresszív rock
2020. July 18., Saturday 19:00
2020. July 17., Friday 08:00
Találatok száma: 100 db
Vissza

Címünk

2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 1.

Elérhetőségeink

  • KFMKK központi száma, információ: +36 (34) 300-336
  • Felnőtt könyvtár: +36 (20) 553-3094

Legnépszerűbb cikkek