Információs vonal: 34/300-336
Cikkek
Keresés
Vissza
Egyesülve a sokféleségben

Gálaműsorral ünnepelte Oroszlány az Európai Unió létrejöttét  május 9-én délután. 

Székely Antal, a Művelődési, Oktatási és Sport Bizottság elnöke  köszöntő beszédét a város művészeti csoportjainak előadása követte. A színpadon felléptek a Silhouette balettesei, a Hébé AMI táncosai, a Hunyadi Mátyás Általános Iskola Énekkara, a Bakfark Bálint AMI diákjai és a Szíjj Irma Kamarakórus.

A műsorszámok után az Európa-totó eredményhirdetése következett, melyet közel kétszáz helyi és vidéki diák töltött ki. A tanulók jutalmaikat Lazók Zoltán polgármestertől és Emődi Ferencnétől, a Járási Kormányhivatal vezetőjétől vehették át. A rendezvény zárásaként a kórustagok és a nézők együtt énekelték el az Európai Unió himnuszát, az Örömódát.

2019. május 12., 16:44
Vissza

Címünk

2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 1.

Elérhetőségeink

  • KFMKK központi száma, információ: +36 (34) 300-336
  • Felnőtt könyvtár: +36 (20) 553-3094

Legnépszerűbb cikkek