Információs vonal: 34/300-336
Cikkek
Keresés
Vissza
A Hamvas Béla Gimnázium diákjainak bemutatkozó kiállítása

Az idei tizedik kiállításmegnyitóra került sor május 31-én az OKSZÍK kiállítótermében. 

A Hamvas Béla Gimnázium tartalmában mindig megújuló összeállítást mutat be évről évre. Ezúttal 50 alkotást lehet megtekinteni június 15-ig. A képek egy része pályázati kiírás alkalmából jött létre. A feladat a változás fogalmának vizuális megjelenítése volt. A többi kép az iskolában folyó erős grafikai alapokat adó képzést prezentálja kiválóan. Igazi öröm, amikor fiatalok töltik meg az intézményt és amikor a város saját tehetségeinek, művészeinek ad megnyilvánulási lehetőséget.

Dr. Radványiné Varga Andrea megnyitó beszédében megköszönte a diákok és a felkészítő tanárok munkáját. Ezt követően a pályázatra benyújtott művek díjazására került sor. 


2019. június 05., 14:05
Vissza

Címünk

2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 1.

Elérhetőségeink

  • KFMKK központi száma, információ: +36 (34) 300-336
  • Felnőtt könyvtár: +36 (20) 553-3094

Legnépszerűbb cikkek