Főként a rockzene, ennek megfelelően a hangerő szerelmeseinek is kedvezett a KFMKK pénteki Hangfoglaló programja,
melynek köszönhetően ezúttal a Spirit Of Eden nevű formáció szórakoztatta az oroszlányi közönséget.
A Spirit of Eden két fős zenei projektként indult 2013-ban Árva Gábor zeneszerző és Kontra Attila dalszövegíró közös kezdeményezéseként. A dalok hangszerelésében Miklós István vállalt aktív szerepet. A Kenózis című dalukat 2015-ben, a Forrás Rádió és a Rock FM 95.8 is több alkalommal játszotta. Az Árva Gábor, Suvada Balázs és Molnár András alkotta trióhoz 2018-ban csatlakozott a banda énekesnője, Pap Nóra.
A zenészek pénteken hét órakor, több mint egy órára megtöltötték a KFMKK földszinti auláját rockzenével, amit a jelenlévő közönség hálás szívvel és tapssal viszonzott.
A rendezvény a Hangfoglaló Program keretén belül az NKA támogatásával valósult meg.
Intézményünk a koronavírus miatt kialakult helyzethez alkalmazkodva, a betartandó szabályok figyelembe vételével, a lehetőségekhez mérten, a továbbiakban is igyekszik különféle programokat szervezni Önöknek.
Amennyiben nem szeretne lemaradni rendezvényeinkről, úgy látogasson el oldalunkra a www.okszik.hu-ra, illetve keressen minket facebookon.




