Ma 8 éve, hogy elment a magyar Elvis Presley.
Komár László már nyolc éve, hogy súlyos és gyógyíthatatlan betegségből kifolyólag itt hagyott bennünket.
18 évesen már a Scampolo majd a Dogs együttes tagja volt. Később az Atlas és a Bergendy-együttessel lépett fel. 1970-ben jelent meg első szólókislemeze. A hetvenes évek második felében a Sprint együttes tagja volt – 1978-ban jelent meg a nagylemezük.
1979-től szólókarrierbe kezdett, és már abban az évben szerepelt a Magyar rádió slágerlistáján.
Folyamatos sikerei után megjelent első önálló nagylemeze. Dalai rock and roll stílusúak, a magyar Elvis Presleynek is nevezték, mivel saját bevallása szerint is nagy rajongója volt a Királynak.
2011. november 28-án Hungaroton kiadó Életműdíjat adományozott neki.
Halálának évében kötött újra házasságot előző feleségével Komár Krisztinával.
Játszott színházban, filmekben szerepelt, és egy könyvet is írt, Táncoló fekete lakkcipők címmel.




