Régi folyóiratok hasábjaiból válogatva Oroszlány, illetve környékéről tartalmakat osztunk meg Önökkel.
A Játékos helytörténet játékban mindig felteszünk egy kérdést az olvasásra javasolt cikkel kapcsolatban.
Karácsonyi Kupa
(Dolgozók Lapja, 1979. december 28., 9 o)
December második felében a városi és a bányász KISZ-bizottság két sportágban rendezett versenyeket az oroszlányi sportcsarnokban. A bajnokságok célja az volt, hogy az érdeklődők számára a téli időszakban is biztosítva legyen a sportolási lehetőség. A nagyobb érdeklődést a teremfoci váltotta ki, de a kosárlabdára is szép számmal neveztek a csapatok.
Összesen hány csapat vett részt a versenyeken?
A megoldásokat a szinter@oroszlany.hu email címre kérjük küldeni.




