Roy & Ádám: 10 év
Roy és Ádám a 90-es évek eleje óta zenélt együtt. A formáció a Tramps klubzenekar felbomlása után vált ki és az első, "A csapból is én folyok!" maxi CD-jük 1998 májusában jelent meg. A közönség és a szakma köreiben egyaránt megszerették. A zenekar jeles évfordulóját nagyszabású koncerttel ünnepelte.
A CD 2008. ápr. 4-én jelent meg. Az egyik CD az elmúlt 10 év legnagyobb slágereit tartalmazza, három vadonatúj dallal kiegészítve. A másik CD az évek során készített legjobb koncertfelvételek válogatásaiból készült.
Tagok:
Kohánszky Roy-ének,basszusgitár
Nagy Ádám-gitár,vokál
Csányi Zoltán-dob,vokál
A CD megtalálható intézményünk - az oroszlányi Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár - gyűjteményében.




