Ha az általános, vagy a középiskolás éveinkre,
visszaemlékezünk, a tanórák közül mindig a számtant, illetve matematikát előzte meg a legtöbb izgalom és félelem. Általában ebből a tárgyból születtek a leggyengébb osztályzatok is. Azt mondják, hogy a matematikát vagy érti valaki, vagy nem. Ezt a tantárgyat nem is kell tanulni, mert aki érti, az ezzel együtt már tudja is, aki meg nem érti, az úgyse tudja megtanulni sem.
A következő kvízben tesztelhetik, hogy mennyire mozognak otthonosan a számok világába.
A megfejtéseket a szinter@oroszlany.hu emailre várjuk.
Mindenkinek jó szórakozást kívánunk!




