A lusták világnapja.
Augusztus 10-e a lusták világnapja. Mindenki nyugodjon le…. Nem vicc. Hogy mikor és hogyan keletkezett? Jó kérdés. Nem tudni, mert mindenki lusta utána járni. Az ünnepnap kezdeményezésének forrása ismeretlen, ám rengeteg rajongója van, főleg azok között, akik az év összes többi napján pörögnek. Ennek az alkalomnak a célja, hogy egy kicsit leeresszünk, megpihenjünk, lajhár módjára lustálkodjunk. Felöltözni sem szabad, szóval, a lusták világnapja egy pizsamás nap! Komolyra fordítva a szót: a lusták világnapja egy lehetőség arra, hogy a túlságosan aktív emberek megismerjék és elfogadják azokat, akik náluk egy kicsit lassabban, szemlélődve élik az életet.




