Nemzetközi Öltözz Ki Nap!
Küldd szabadságra a farmeredet, mert ma van a Nemzetközi Öltözz ki nap!
Ez a jeles nap a jól ismert, Így jártam anyátokkal című sorozatnak köszönheti létrejöttét.
"Öltözz ki! Hordj öltönyt!" – erre szólít fel Barney Stinson, és ezzel a mondattal indult el világszerte egy kiöltözési hullám. A fent említett sorozat sztárja a szerepe szerint mindig öltönyt és nyakkendőt visel, mert szerinte "királyság".
Az öltöny-nap célja, hogy mindenki, mindenhol öltözzön elegánsan: munkában, iskolában vagy akár buliban.
A csinos ruhák és a hangsúlyos kiegészítők kedvelői tehát jegyezzék fel a naptárukba: Október 13-án okkal bújhatnak elegáns szerelésbe!
Aki férfi létére nem ódzkodik az ing és öltöny kombinációtól, ne felejtse el a nyakkendőt sem! A James Bond stílus most ismét roppant aktuális és sosem késő megtanulni viselni az ilyen ruhákat.
A nők nőiesebbek a férfiak pedig úriemberesebbek egy elegáns, de személyiségükhöz passzoló öltözetben. A sok tornacipős lány, kicsit üzletasszonyosabbra veheti a figurát.
Természetesen a mindennapi életünk nem igényelte eddig a kiöltözést, azonban lehet, hogy csak azért nem tettük, mert nem szoktuk ezt meg? Az elegancia és a kényelem pedig járhat kéz a kézben! A csinosabb ruhákban ráadásul megnőhet az embernek az önbizalma.
Aki szeretne picit stílust váltani, de nem megy neki egyedül, bátran kérjen tanácsot a környezetében élő, stílusos emberektől!
Egy-egy ilyen “átalakítás” meglepő barátságokat szülhet, és jó barátokból sosem elég!




