Május 26-án, a hónap utolsó vasárnapján rendezte meg a Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár a Városi Gyereknapot.
A Szent Borbála tér egy délutánra ismét a gyerekek birodalmává változott, 14 és 18 óra között több száz érdeklődő látogatott ki a rendezvényre.
A programot a Kadarkölykök és a Dallos Zoltán által vezetett színjátszó csoport tagjainak Bárcsak… című mesejátéka nyitotta meg. A telt házas előadással egy időben a téren játékokkal várták a gyerekeket a Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár munkatársai. Különböző ügyességi feladatokkal pecsétet gyűjthettek, amiket az óriás játszókamionon, az Euró Bungeen és az oroszlányi Tesco jóvoltából édességre tudtak beváltani.




