Oroszlány idén ünnepli várossá nyilvánításának 70. évfordulóját.
Az ünnepségsorozathoz kapcsolódva a Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár versíró pályázatot hirdetett, melyre 28 szerzőtől 30 pályamű érkezett.
Felnőtt kategóriában második helyezést ért el Gabricsevics István: Oroszlány 70 éve című versével.




