Németh Imelda felajánlásának köszönhetően
újabb képzőművészeti felajánlással gazdagodott a Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár gyűjteménye, amelyre igazán büszkék lehetünk. A két festmény Szabóné Mákos Margit festőművész alkotásai.
Köszönetünket fejezzük ki Németh Imeldának a felajánlott képekért.




