A Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár dolgozói
adománygyűjtést kezdeményeznek a „Ments meg!” Oroszlányi Állatvédő Egyesület javára, illetve az általuk mentett cicák, kutyusok, mókusok, sünök és más élőlények javára.
Kérjük a vendégeinket, hogy támogassák „Ments meg!” Oroszlányi Állatvédő Egyesület munkáját, és az erre a célra készített gyűjtőedényt keressék a Szent Borbála téren, ahol elhelyezhetik felajánlásaikat.
Az adománygyűjtő edényt a Bányásznap után a Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár információs részlegnél kereshetik.




