A Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár
szervezésének köszönhetően a 74. Bányász - és 32. Villamos Napok első napján, augusztus 30-án adott sikeres koncertet a Honeybeast zenekar. A közel kétórás koncert nemcsak hangulatában, hangzásában, hanem fénytechnikájának köszönhetően látványában is magas színvonalú volt. A koncert után a zenekar tagjai közös fotózásra is adtak lehetőséget a rajongoknak, ahol az együttes énekesnője, Tarján Zsófia közvetlen stílusával sok rajongónak okozott örömöt.




